Rekrutacja

Każdy rodzic pragnie zadbać o jak najlepszą edukację swoich dzieci, poczynając już od ich najmłodszych lat. Właśnie dlatego tak istotną decyzją są zapisy do żłobka, który spełnia wszystkie oczekiwania opiekunów malucha. Jesteśmy dumni z faktu, iż żłobki BeBaby zapewniają bogatą ofertę dla najmłodszych, która uwzględnia m.in. zajęcia edukacyjne i tematyczne, organizację wydarzeń okolicznościowych, a także konsultacje ze specjalistami dla rodziców dzieci. W placówkach BeBaby prowadzona jest obecnie rekrutacja do żłobków w Krakowie na rok 2023/2024 dla dzieci w wieku od 20. tygodnia aż do 3. roku życia.

Rekrutacja do Żłobka Kraków 2023/2024

Każdy rodzic pragnie zadbać o jak najlepszą edukację swoich dzieci, poczynając już od ich najmłodszych lat. Właśnie dlatego tak istotną decyzją są zapisy do żłobka, który spełnia wszystkie oczekiwania opiekunów malucha. Jesteśmy dumni z faktu, iż żłobki BeBaby zapewniają bogatą ofertę dla najmłodszych, która uwzględnia m.in. zajęcia edukacyjne i tematyczne, organizację wydarzeń okolicznościowych, a także konsultacje ze specjalistami dla rodziców dzieci. W placówkach BeBaby prowadzona jest obecnie rekrutacja do żłobków w Krakowie na rok 2023/2024 dla dzieci w wieku od 20. tygodnia aż do 3. roku życia.

Sama procedura rekrutacji jest niezwykle prosta i składa się ona jedynie z kilku kroków. Proces należy rozpocząć od wypełnienia formularza obok.

Wolne miejsca w żłobkach BeBaby

Rodziców zainteresowanych rekrutacją do żłobka serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W ramach opłaty miesięcznej zapewniamy:

 • opiekę nad dzieckiem w wymiarze do 10h dziennie we wszystkie dni robocze
 • zajęcia edukacyjne prowadzone w zgodzie z metodą Porozumienia Bez Przemocy (NVC)
 • zajęcia tematyczne: plastyczne, logopedyczne, przyrodnicze, manualne, kulinarne
 • spacery i zabawy w ogrodzie
 • konsultacje ze specjalistami dla rodziców (położna, psycholog, logopeda, dietetyk
 • organizacja imprez okolicznościowych, (urodziny, dzień babci / dziadka / matki / ojca / dziecka, bale karnawałowe, Halloween, Mikołajki itp.)
Usługi dodatkowe są ustalane indywidualnie z rodzicami.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych zgodnie z celem formularza (zgodnie z art. 6 ust 1 lit. b RODO)...Czytaj więcej


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych zgodnie z celem formularza (zgodnie z art. 6 ust 1 lit. b RODO)...Czytaj więcej

   Bebabyzlobek.pl

   Wiemy, jak ważna jest bliskość...