Kameralność

Żłobek BeBaby to miejsce, gdzie dobro dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Stworzyliśmy kilka żłobków na mapie Krakowa, które charakteryzuje kameralność, bezpieczeństwo oraz opieka nad najmłodszymi nastawiona na prawidłowy rozwój. W naszych żłobkach uczymy dzieci rozwiązywania konfliktów oraz samodzielnego uświadamiania sobie swoich uczuć oraz potrzeb. Nasza profesjonalna kadra pokazuje dzieciom, jak wygląda prawidłowa, pełna szacunku komunikacja z innymi. Dbamy o to, aby maluchy w każdej naszej placówce czuły się jak w domu. Tylko komfort, wygoda i przytulność naszych żłobków sprawiają, że maluchy świetnie spędzają u nas czas. Wybierając nasz żłobek stawiasz na prawidłowy rozwój swojego dziecka oraz kształcenie jego umiejętności społecznych.

Kameralność, NVC i bezpieczeństwo najmłodszych w naszych żłobkach

W BeBaby stosujemy technikę NVC, czyli Porozumienie bez Przemocy. Pomaga ona najmłodszym w komunikacji oraz nawiązywaniu kontaktów opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Dzieci uczą się empatii, rozwiązywania konfliktów oraz akceptacji. Stosujemy metodę Montessori, która polega na dokładnej obserwacji oraz indywidualnym podejściu do pracy z dzieckiem. Staramy się tym samym stworzyć jak najbardziej domową atmosferę, aby maluchy mogły czuć się swobodnie oraz bezpiecznie.

Nasz harmonogram składa się nie tylko z zabawy, ale również ze stymulujących prawidłowy rozwój dziecka aktywności. Ze względu na fakt, że przez pierwsze trzy lata życia dziecko zdobywa umiejętności, które pomagają mu w dalszym poznawaniu świata oraz komunikacji staramy się stworzyć dzieciom atmosferę do prawidłowego rozwoju. Czas spędzony w żłobku BeBaby pomaga w kształtowaniu zdolności emocjonalnych, poznawczych, socjalnych oraz motorycznych. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny kontakt z dziećmi zapewniając im profesjonalną opiekę, bezpieczną przestrzeń do zabawy i odpoczynku oraz budowania więzi z innymi dziećmi.