Strona główna old

Wiemy, jak ważna jest bliskość...

Wiemy, jak ważna jest bliskość...

Codzienne budujemy z dzieckiem relację

budujemy jego pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa!

Codzienne budujemy z dzieckiem relację

Z uwagą patrzymy, jak się rozwija

Z uwagą patrzymy, jak się rozwija

Nowoczesny żłobek w Krakowie

Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo w czasie Twojego pobytu w pracy? Zależy Ci na tym, aby maluch był pod opieką wykwalifikowanej kadry? BeBaby to prywatny żłobek w Krakowie, który powstał z myślą o najmłodszych i ich potrzebach, zapewniając im przyjazne środowisko rozwoju. Mając na uwadze fakt, że podczas trzech pierwszych lat życia, kształtują się zdolności socjalne, emocjonalne, poznawcze i motoryczne, stworzyliśmy kameralny żłobek, w którym kładziemy nacisk na bliskie relacje z dzieckiem i indywidualny rozwój. Profesjonalna opieka, stworzenie przestrzeni do zabaw, odpoczynku, a także budowanie więzi z maluchem – każdy z tych aspektów odgrywa dla nas kluczową rolę.

Czym wyróżnia się nasz żłobek prywatny w Krakowie na tle innych? Przede wszystkim przykładamy dużą wagę do indywidualnej pracy z dzieckiem, dlatego oferujemy mniejsze grupy zajęciowe dla najmłodszych, a to wszystko z myślą o komforcie maluchów.

Profesjonalna opieka nad dziećmi w Krakowie

BeBaby Żłobek to miejsce, w którym wiele uwagi poświęcamy temu, aby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony z dzieckiem. W kontakcie z maluchem stosujemy metodę Montessori, polegającą na dokładnej obserwacji i indywidualnym podejściu do pracy z dzieckiem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że adaptacja dziecka w żłobku może przebiegać dwutorowo, dlatego chcemy stworzyć jak najbardziej przyjazne środowisko rozwoju, tak aby maluch mógł poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Dbamy o to, by dni w żłobku były pełne zabaw stymulujących prawidłowy rozwój każdego dziecka w zakresie małej i dużej motoryki oraz sfery psycho – potrzebnych na odpoczynek i wyciszenie.

Opieka nad dziećmi w Krakowie? Żłobek BeBaby dostępny jest w kilku lokalizacjach na mapie Krakowa, co może znacznie skrócić czas przeznaczony na dojazdy. W naszych placówkach stawiamy także na metodę NVC, której głównym założeniem jest empatyczna komunikacja oparta na szacunku i zrozumieniu. Dzięki temu dziecko uczy się rozwiązywać konflikty, a także uświadamia sobie swoje uczucia i potrzeby. Opieka nad dzieckiem w Krakowie nastawiona jest na uczenie dziecka od małego, jak powinno funkcjonować się w społeczeństwie oraz jak wygląda prawidłowa, oparta na wzajemnym szacunku, komunikacja.

Żłobek prywatny na mapie Krakowa

Chcąc stworzyć jak najbardziej domowe warunki, dużą wagę przykładamy do tematu żywienia maluchów. Stworzyliśmy kompleksowy plan żywieniowy dostosowany do dzieci w różnym wieku. Zdrowa i pełnowartościowa żywność to nie tylko chwilowy trend, ale podstawa dobrego samopoczucia. Mając to na uwadze, oferujemy pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, które dostarczane są do placówek przez zaufaną firmę cateringową. Dzięki temu rodzice nie muszą się obawiać tego, że potrawy pochodzą z niewiadomego źródła. Urozmaicona i pełna wartościowych składników odżywczych dieta dziecka z pewnością przypadnie mu do gustu, zapewniając mu niezbędne witaminy i minerały w codziennych posiłkach.

Co więcej do zaoferowania ma dobry żłobek w Krakowie? Możemy pochwalić się przytulnym wystrojem, który sprawi, że dziecko poczuje się bezpiecznie i swobodnie. Rodziców, którzy są zainteresowani ofertą prywatnego żłobka w Krakowie, zapraszamy do kontaktu, a także do śledzenia naszej zakładki Blog, w której znajdują się artykuły dotyczące żywienia, wychowania, metod edukacyjnych czy pielęgnacji.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku przyjazne środowisko rozwoju, zapraszamy do zapisów do jednej z naszych placówek. To będzie niesamowita przygoda!

Ostatnio na naszym blogu

Jak prawidłowo budować relacje z dzieckiem? Kluczowe zasady i praktyczne wskazówki

Budowanie silnych i zdrowych relacji z naszym dzieckiem jest jednym z najważniejszych aspektów rodzicielstwa. Stworzenie więzi opartej na zaufaniu, szacunku i miłości może wpływać na jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. Jednak nie zawsze jest to zadanie łatwe, zwłaszcza w

Read More

kameralność

Nowoczesny i kameralny żłobek w którym Państwa dzieci będą czuły się jak w domu.

rytm dnia

Zapraszamy do zapoznania się z naszym planem dnia.

wyżywienie

Posiłki dostarczane są przez wyspecjalizowaną w żywieniu dzieci firmę cateringową.

pasja

To uczestnictwo w wychowaniu małych dzieci i obserwacja ich rozwoju oraz szczęścia.

bezpieczeństwo

Stworzyliśmy dla Państwa dzieci bezpieczne i pełne harmonii środowisko.


„Wychowanie dzieci to w rzeczywistości twórcza praca kształtująca naszych następców”.

P. Callaway