BeBaby tworzy zespól zangażowanych opiekunów i specjalistów, którzy czuwają nad Państwa dziećmi. Łączą pasję z wiedzą i miłością do najmłodszych. Czerpią radość ze wspierania dzieci jak i ich rodziców na początku drogi.

Sylwia

Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza, aktualnie studentka IV roku studiów magisterskich o tym samym profilu. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi do 3 klasy szkoły podstawowej. Odbyła także liczne praktyki w placówkach opieki i wsparcia. W swoim doświadczeniu ma również opiekę nad najmłodszymi dziećmi. W zakres zainteresowań Sylwii wchodzą tematy takie jak wsparcie dziecka zagrożonego, psychologia a w szczególności jej subdyscypliny: psychologia rozwojowa i społeczna. W wolnym czasie chętnie oddaje się dobrej lekturze bądź aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu.

Agnieszka

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Magister Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w opiece i wychowaniu małych dzieci oraz ma na swoim koncie różnorodne kursy z tego zakresu. Jako uczennica chodziła do szkoły baletowej i chętnie występowała na scenie. Napisała wtedy swoja pierwsza książkę, która została wyróżniona przez dyrekcję szkoły. Dziś realizuje swoje artystyczne pasje w pracy z najmłodszymi, a w wolnym czasie Agnieszka uwielbia wszelkiego rodzaju sporty i jest wielką miłośniczką gór. Jej hobby to: skitouring, wyprawy i wspinaczki górskie oraz dalekie wycieczki rowerowe. Agnieszka uwielbia dzielić się pozytywną energią i wiedzà o zdrowym stylu życia.

Psycholog - Agnieszka

Agnieszka absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w trakcie szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty na tej samej uczelni. Ma 9-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Od 4 lat zajmuje się również szkoleniem opiekunek w żłobku, m.in. z zakresu umiejętności społecznych. Uważa, że światy dziecka i dorosłego wzajemnie się przenikają, ale nie są dla siebie w sposób oczywisty zrozumiałe. Dlatego szczególnie interesuje ją komunikacja między nimi. Od dzieci można się wiele nauczyć, a kontakt z nimi motywuje do bycia najlepszą wersją siebie. Lubi aktywny wypoczynek na łonie natury - najchętniej rower lub chodzenie po górach - lub błogie "lenistwo" z książką. Ukochana lektura z dzieciństwa to "Ronja, córka rozbójnika".

Lek. Med. specjalista pediatra - Bernadetta

Bernadetta jest absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończyła w 2010r. Po odbyciu stażu podyplomowego w szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie, zdobyła specjalizację z zakresu pediatrii w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu pediatrii jak również ultrasonografii dziecięcej.

Dietetyk - Joanna Folta

Absolwentka dietetyki w Małopolskiej Wyższej Szkole w Krakowie oraz towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym. Uczestniczka wielu szkoleń dietetycznych o tematyce pediatrycznej, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Dlatego, wychodząc temu na przeciw, Joanna dokłada wszelkich starań, by przygotowując jadłospisy dla najmłodszych, stopniowo zaciekawiać je nowymi, interesującymi smakami. W wolnych chwilach uwielbia oczywiście gotować dla najbliższych, ale również ceni sobie czas gdy może zatopić się w dobrej lekturze lub pójść do teatru. Chętnie udaje się również na wszelkie wycieczki piesze bądź rowerowe, koniecznie zabierając ze sobą koc oraz kosz piknikowy.


Copyrights Bebaby 2017